Haşere ve Böcek İlaçlama

Güncel 2018 İlaçlama Fiyatımız : 79 TL + KDV


Neden Uygun Fiyat ?

Uzman Ekip ve organizasyon yapımızla en önce ; Ulaşım maaliyetimizin düşürülmesi , toptan ürün alımlarındaki uygun fiyatlar , elde ettigimiz üst düzey tecrübe , ekipman ile haşere , kemirgen gibi etmenleri bitirmemiz ve müşterinin müşteri referansı ile fiyatlarımızı uygun fiyatlara çekmemizi sağlamıştır.

1989 yılından beri köklü deneyimimizle Haşere ve Böcek İlaçlama Firma 'sı deneyimimizi artırmaktadır. Ev işyerleri işletmelere (100 m2 den az) 79 TL den haşere ilaçlama ve bahçe ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Tüm Uygulamalarımız 120 gün etki garantisi vererek yapmaktayız.Verilen Hizmet fiyatlarımız 100 m2 ye kadar olan , İstanbul İli ve İlçelerine sağlanmaktadır.


Tamamen Kokusuz ve Çevreci Çözümler 

Ürünlerimiz tamamen kokusuz,iz bırakmayan ve çevreci malzemelerdir.Kullandıgımız biyosidal ilaçlar en iyi marka olup çevre sağlığını tehdit etmemektedir.


Korsan Firmalar ve Şahıslar !

İlaçlama yapacak şahısın yada firmanın ilaçlamayı yapacak donanım ve onaylı sertifikasının kontrolü yapılmaktadır.Çünkü haşere ve farelerin çıkış noktaları, yumurtlama yöntemleri,doğru strateji ile ilaçlama yöntemlerini bilmek yetkinlik ve uzun vadede tecrübe ister ki yetki belgesi olmayan firma/şahıslar bilinçsiz hareket ederek verilen parayıda zamanıda israf eder.

Gelin Bizi Seçin Birlikte Garantili,Çözümcü Uygulama Yapımızla Tüm Bu Sorunlarınızı Çözelim !


En Mükemmel Haşere ve Böcek İlaçlama FirmaBu kategoride ürün bulunamadı.